| Mii_Ca_1990 a întrebat:

Cine se pricepe la abdomene si slăbit etc...
Acum ca ii vara nu prea pot sa mănânc, nu ii ca nu vreau dar nu pot, astăzi am mâncat o data de ex la vreo 13 cred, cam așa si acum seara voiam sa mănânc un sandwich dar nu aveam pâine neagră si am mâncat puțin compot de piersica. Nu pot sa mănânc si ma gândeam daca tot nu pot, nici acum seara nu am putut doar ca nu am avut pofta.Sa fac abdomene, dar câte? Eu am puțin burtica si vreau sa scap de ea + am la solduri? Cum pot Șpaca de grăsimea de la solduri? Ce abdomene si câte sa fac? Si când, de câte ori pe zi si pauze si etc! Dau funda va rog ajutați-mă!

Răspuns Câştigător
| Alexia20 a răspuns:

Abdomenele nu ajuta la indepartarea grasimii abdominale, abdomenele ajuta la formarea muschiului abdominal. Ca sa slabesti incearca exercitii de tip HIIT(cauta pe Youtube ca gasesti o gramada), aceste sunt foarte intense si ajuta la inlaturarea grasimii de pe tot corpul, fa cam 15-20, depinde de cat de intense sunt.

1 răspuns:
| Mii_Ca_1990 explică:

Doar 15-20 la 3 serii sau? Pe zi sau cum? Caut acum, esti sigur ca ajuta?