| millar a întrebat:

Buna TPU daca alerg in fiecare zi un kilometru sau mai multi cam cate kg dau jos intr-o saptamana?

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Kilometrul ala pe care-l parcurgi in ziua respectiva nu va avea nicio valoare daca nu ai o alimentatie sanatoasa.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Depinde si ce mananci dupa alergarea aia. Ca, daca ti se termina kilometrii la McDonald's, nu dai jos nimic; dimpotriva.

| Clorox a răspuns:

Putin, cred ca voiai sa zici intr-o luna!

| millar explică:

Daca tin si o dieta, mai multe legume si fructe fara prajeli sau dulciuri cam cat asi slabi?

| WhOo a răspuns:

Daca tii dieta si faci si sport poti sa scapi cam de 2-3 kg pe saptamana