| XcrisSSx a întrebat:

Buna,TPU! Daca fac exercitii cu gantera pt.brate+ alte exercitii pt.alte grupe de muschi avand febra musculara cam la majoritatea muschiilor are ceva?

4 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Nu are nimic.
Sa zicem ca lucrezi bratele+alte grupe de muschi, picioare, umeri etc etc faci cum se zice un ''full body workout'' nu e nimic gresit in asta, doar ca dupa trebuie sa acorzi timp de refacere muschilor 2-3 zile.

| Cosmin86 a răspuns:

2-3 zile pauza dupa un antrenament, atunci cresc muschii, NU cand ii lucrezi

de cresterea muschilor te ocupi DUPA ANTRENAMENT prin MULTA ODIHNA + MULTA MANCARE

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Nu este prea bine sa faci asa ceva, s-ar putea sa patesti ceva grav, mai bine astepti sa iti treaca febra musculara

| Catalin303 a răspuns:

Daca ai febra foarte mare, ar fi bine sa faci o mica pauza pana iti mai trece.