| Chocoleataa a întrebat:

BUNA TPU DAU FUNDA! Am putina grasime in zona abdominala si vreau sa scap de ea si camd de 5 kg si sa obtin patratele! Cand si cat ar trebui sa fac sport? ce ar trebui sa mananc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana vezi rezultatele. Evita dulciurile si grasimile, mananca sanatos si nu mult. Daca faci sport si te ti de treaba vei ajunge la asteptarile dorite.

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Fa miscare toata ziua, sau 1-2 ore fara a lua in calcul pauzele.
Nu manca dulciuri, prajeli, branzeturi multe(ai voie putine) 2 felii de sunca pe zi (nu tot timpul) evita painea si fast-food chiar daca e facut in casa(pizza de exemplu)
Evita sucurile de fructe ( coca cola si pepsi nu au calorii multe, chiar deloc)
Calculeaza-ti caloriile, incerca sa nu depsesti 1300 pe zi

| Suck a răspuns:

Ai nevoie de un regim alimentar sanatos si putina alergare zilnica...o sa ai rezultate garantat.

| catalinus13 a răspuns:

Fara carbohidrati saruri apa multa o dieta sanatoasa carne si antrenament