| Precup_Seby_1993 a întrebat:

Dau funda, imi spuneti va rog o comparatie intre stilul a lui C.Ronaldo, L.Messi, Ibrahimovici, si care dintre acestea 3 stiluri este, mai eficient? Doresc cat mai multe raspunsuri, va rog, si raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| alvareo145 a răspuns:

C.ronaldo mi se pare mie e tehnic dribling mental nu mai zic el e mai pe cont propriu uneori nu vrea sa paseze l.messi e ff bun la dribling precizia sutului si joaca mai mult in echipa adica da pase zlatan. ibrahimovic este un om cu un stil aparte adica el combina jucatul in echipa cu jucatul pe cont propriu este tehnic rapid si sa nu mai mental... Asta e parerea mea daca vrei sa o iei in considerație bine daca nu iar bine

2 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Cristiano Ronaldo a evoluat mult in ultimii ani. E un jucator aproape complet. Nu sunt foarte multe de spus despre el.
Leo Messi, la fel. Un jucator care poate face diferenta in orice moment, care adeseori este de neoprit.
Zlatan Ibrahimovic e genul de fotbalist de la care nu ai la ce sa te astepti. Ii place foarte mult sa faca specatol, sa marcheze din pozitii imposibile, si totodata, este clar motorul lui PSG in acest moment.

| alvareo145 a răspuns:

A da si mi se pare stilul lui messi mai eficient