| anonim_4396 a întrebat:

Eu niciodata nu am fost mare impatimit al fotbalului si nu stiu mai nimic in ceea ce priveste subiectul fotbal. Faza e ca acum chiar mi-ar placea sa ma mai documentez in legatura cu fotbalul deoarece majoritatea baietiilor de varsta mea sunt mari microbisti si mi-ar placea sa fiu si eu in ton cu moda dar nu stiu cu ce sa incep. Nu stiti niste site-uri de unde sa ma pot documenta despre asta(Gen unde sa vad un top echipe/jucatori, meciuri, stiri, etc) Dau funda

Răspuns Câştigător
| MoGeA a răspuns:

:)))) uita -te pe programe de sport, la stirile din sport etc.http://www.liga1.ro/

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E gresit cand spui ca fotbalul e la moda.Nu e deloc.Adica nu mai e. Intr-adevar cand in Romania se juca fotbal de placere si se castigau cupe si calificari la campionatul mondial, toata lumea vorbea de fotbal.Acum fotbalul e o afacere intre patroni.Vezi condamnatii din lumea fotbalului.Afaceri cu transfer de jucatori.

| ÎnȚeLePTU1 a răspuns:

Impatimirea asta mai vine si de la jocul FIFA, nu trebuie sa fi nu stiu ce microbist, doar sa fi activ in lumea fotbalului.