| anonim_4396 a întrebat:

In ultimul timp m-am apucat de alergat... am participat la cateva crosuri si ma gandeam sa ma apuc de atletism. Se mai poate?! Eu acum am 18 ani jumate. Am mai facut sport de performanta insa nu atletism. Pot sa fac performanta?! Voi ce parere aveti?! Multumesc frumos: -*

1 răspuns:
| Ioana9567 a răspuns:

Eu cred ca este posibil daca te straduiesti... Ar trebui sa te antrenezi si sa te evaluezi mereu participand la diferite crosuri si sa vezi daca evoluezi. Oricum daca ai mai facut sport de performanta atunci ai deja corpul dezvoltat pentru sport si te poti apuca linistita de atletism happy