| MirceaPavel a întrebat:

m-am apucat de sala, am 1, 75; 17 ani si 90 de kg. Vreau sa slabesc si sa pun si masa musculara. Stiti vreun provram bun?

Răspuns Câştigător
| Ωmega a răspuns:

Mult cardio, adica alergat pe banda si bicicleta. Desigur coroborat cu un regim alimentar adecvat bazat pe proteine.

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Daca vrei sa si slabesti si sa faci si masa, am citit si am cumparat pentru prietenul meu produsul Formexplode, care pare sa isi faca deja efectul incet, incet, dupa aproape 2 saptamani.

| GreenVoid a răspuns:

Pai intreaba acolo ceva adaptat pentru tinewinking

| Daniel2836 a răspuns:

Un nutriționist te-ar sfătuii mai bine!