| xplode44 a întrebat:

Mi-am luat Serious Mass 5, 4kg si as dori sa imi spuneti cum este mai bine sa il iau, o cupa dimineata la trezire si o cupa dupa antrenament sau o cupa dupa antrenament si una seara inainte de culcare?
Va rog sa si argumentati raspunsul vostru! Dau funda

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Dimineata cand te trezesti organismul tau are nevoie de energie deci iti recomand sa mananci multe proteine.
cel mai bun mod de administrare pentru a avea rezultate este de a lua o cupa imediat dupa antrenament si dupa mancare si o cupa inainte sa mergi la culcare. asa vei avea in mod constat in organism carbohidrati si vei avea energie