| RaresPC a întrebat:

Buna TPU.Pe ce programe tv transmite Fenerbahce-Vaslui si CFR Cluj 1907 - Slovac?

3 răspunsuri:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Acum ca a fost deja meciul iti spun pentru retur, Vaslui-Fener ProTV iar Slovan--CFR pe Transilvania Look, Transilvania prinzi daca ai Dolce, dar cada nu prinzi, adica daca ai rds intra pe net aici http://fotbal.transilvanialook.ro/ si vezi programul tv live. Ambele meciul sunt de la 21:45! Bafta!

| Xbam a răspuns:

Fener pe pro tv cfr pe transilvania look

| vldxdin48 a răspuns:

Vaslui-fener pe protv si cfr slovan pe transilvania look iar in cazul in care nu ai cum sa le vezi la tv poti sa te bagi pe net pe meciurionline.tv