| Bybyutzzzz a întrebat:

Pute-ti sa-mi spune-ti si mie ce fel de exercitii pentru a avea un abdomen plat cunoasteti?
P. S. Dau funda la cel mai eficient raspuns

4 răspunsuri:
| Larisuk128 a răspuns:

Fa multe abdomene.

| Sabau_Alex_1997 a răspuns:

Cardio workout, arde grasimile foarte rapid, uita fuga, este folositoare, bineinteles, dar nu si cand vrei sa ai un abdomen plat, este folositoare cand vrei sati dezvolti organismul si sa ramai in forma.

| metamod a răspuns:

Deci sa inteleg ca vrei un abdomen plat?
Pai, pentru asta cel mai bine ar fi sa alergi. La o sala de forta ar fi cel mai bine ( pe bicicleta 10/15minute) pana consumi macar 200 Kcal.
Dupa asta, iti umezesti putin gura fara sa inghiti apa, stai 10 minute si te pui pe abdomene ( in cazul ca vrei patratele).
Un program util ar fi asta :
http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474&feature=related
Poate fi facut chiar de 2 ori pe zi, o data dimineata si o data seara.
Sper ca te-am lamurit, bafta