| 03052003 a întrebat:

Buna TPU si Sarbatori fericite.Ma tot gandesc de la o vreme...as vrea sa ma apuc de dans.Am o prietena care face cursuri de dans si merge la evenimente, preda si face dans de aproape 2 ani si mi-a zis sa vin si eu,fac bani si ma si distrez.Dar eu nu am mai avut treaba cu dansul pana acum,adica imi place sa dansez, mai mult sa ma prostesc pe muzica.As vrea sa invat,dar imi este frica ca nu o sa pot sa invat miscarile, ca o sa am 2 picioare stangi, ca o sa ma fac de ras pentru ca voi fii cea mai mica (13 ani).
Cum as putea sa ma pregastesc cumva inainte? Adica sa nu fiu chiar la pamant cand ma duc...
Este greu sa inveti sa dansezi?

1 răspuns:
| LolaMona a răspuns:

Cel mai bine e sa începi să faci balet sau gimnastica, fiindcă asta este baza. Succes