Întrebare recomandată | gabriela02 a întrebat:

stiti cumva ce mi-as putea pune la urechi ca sa nu-mi mai intre apa cand ma duc sa inot la bazin? am incercat cu casca de inot de accea din silicon, dar tot nu merge pentru ca mi se ridica si nu sta fixa pe urechi. multumesc! funda!

Răspuns Câştigător
| MirelaFilote a răspuns:

Cauta la farmacie, dopuri de urechi, sunt modelabile, gen ceara, deci le poti face dupa cum te simti mai bine.

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ia-ti casti de care folosesc aia de fac polo, nu din alea de silicon

| patriiiii89 a răspuns:

La farmacie exista, sunt speciale. Bafta.

| Iku a răspuns:

Salutari!
Pai. ca sa nu iti mai intre apa in urechi.
Eu iti recomand dopuri de urechi.
Sper ca te-am ajutat!

| FanCS a răspuns:

Exista dopuri de urechi speciale pentru inot.

| gabriela02 explică:

Multumesc pentru toate raspunsurile voaste! dar din pacate nu pot declara decat un raspuns castigator!

| Binedacăvrei a răspuns:

I-a vata si infasoaro in folie de plastic, dinaia transparenta! Eu asta facwinking