| MihneaCaatalin a întrebat:

Vreau sa fac cat mai repede un abdomen cu patretale, acum se vad putin, nu am deloc grasime. Ce exercitii imi recomandati, de cate ori pe saptamana / zi sa fac pentru a fi vizibile patratelele.
Raspunsul ce ma ajuta sa am patratele funda!
P.S : Cat timp trebuie sa fac exercitii pentru a se vedea?

6 răspunsuri:
| deeamaria a răspuns:

Trebuie sa faci ani de exercitii

| deeamaria a răspuns:

Ce mai fraierilor. Doar daca eram baiat puteam raspunde tongue. Acuma vi ciuda ca o fata stie. Doar niste prosti, sifonati drecu nu stiau ca voi. Prostilor. Sa va fie rusine handicapatilor.

| deeamaria a răspuns:

Auzi mai. OfSutyBoy vezi sa nu te bag pe tine in curu' vacii. Nesimtitu'le. Sa-ti fie rusine! adica ce? Vai de tine... Numai prostii puteau sa se lege de asa ceva. Pfooooo. tonguetonguetonguetonguetonguetongue

| deeamaria a răspuns:

Vai de tine... Numai magarii sunt asa de prosti adica tu. tongue

| Hopahopa a răspuns:

Uite frate aici : https://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY ai si toate detalile cum sa faci si ai si exemplu! Sper ca te-am ajutat