| lauboss a întrebat:

Vreau sa imi pun la bicicleta un suport pentru apa dar stiu ca ar trebui sa am doua gauri in cadru ca sa il prind dar din pacate nu am.As dori sa imi spuneti daca este vreun suport care se prinde altcumva de cadru sau ceva de genu si daca se poate sa imi dati si link-uri de unde as putea cumpara.

1 răspuns:
| Pardelian a răspuns:

Poti folosi bride de plastic cum se folosesc sa fixeze capacele de plastic de roti. Sau banda izolatoare de culoarea bicicletei