| iulain13 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati va rog, cu ceva, care sunt diferentele dintre BMX, BMX jumper si BMX freestyle. Eu vreau sa-mi cumpar una pana-n 500 de lei sh, si nu stiu care este cel mai potrivit stil pentru mine? Nu m-am mai dat cu BMX cu acum, deci. vreau sa stiu care stil merge cel mai repede, si usor, si care e cel mai usor, si cu care ma pot iinvata cel mai usor sa fac trick-uri. Cu care as putea face cel mai usor "manual"? Cu care ma ridic cel mai usor pe o roata. App. Am 14 ani, 1.65. Si 50 kg. Va rog tratati intrebarea cu seriozitate, va multumescwinking, dau funda.

2 răspunsuri:
| S3ntimentBoY a răspuns:

Ca sa te ridici usor pe o roata, iti trebuie un BMW usor, cred ca BMX jumper e potrivit

| iulain13 explică (pentru S3ntimentBoY):

Si..crezi ca merge usor. Vreau sa nu prea dau la pedale si sa prinda vitezawinking.