| sangerosulel a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o bicicleta in jur de 1400 lei. Mtb, frane pe disc daca se poate happy. Sper ca e categoria potrivita.

2 răspunsuri:
| Emy1932 a răspuns:

Eu am bicicleta MTB, am dat 1500 lei pe ea, bine... am comandat-o pe internet, si sunt foarte multumit de ea. Cand iti ei o bicicleta trebuie sa stii: 1. ) Franele pe disc sa fie de calitate superioara ( sa fie rezistente ), sa nu fie ruginite.
2.) Vopseaua de pe bicicleta sa nu fie ciobita, zgariata.
3.) Daca te hotarasti sa o cumperi, plimbate putin cu ea inainte sa o cumperi, si verifica daca este solida.

Si inca ceva Paste fericit!

| sangerosulel explică (pentru Emy1932):

Paste fericit si tie! Ma asteptam la ceva oferte, dar apreciez tips-urile tale big grin.