| Ciudatsell a întrebat:

Buna TPU love struck Am aproape 16 ani, sunt din Bucuresti si ador foarte mult handball`ul. In scoala generala am practicat din clasa a5a pana in clasa a8a iar acum in clasa a9a am participat la campionatul de handball intre licee unde am iesit pe locul 2. As vrea sa ma inscriu la un club de handball dar pana acum toate cautariile mele au fost in zadar. ma puteti ajuta? tin sa precizez ca acesta este visul meu de cand eram mica insa nu am putut sa mi`l indeplinesc din cauza unor probleme minore de sanatate. dau funda pentru cine ma ajuta si ma sprijina pentru ca intr-adevar as vrea sa ajung la fel de buna ca jucatoarea Cristina Neagu love struck.

2 răspunsuri:
| erAss a răspuns:

Cu multa munca o sa ajungi acum cel mai bine este sa te duci la sala de sport...acolo sigur o sa fie o antrenoare/antrenor de handball vb cu el happysau joaca cu prieteni la liceu sigur o sa te vada vun antrenorhappyfundasmug?

| Ciudatsell explică:

am incercat si asta cu remarcatul la liceu. dar fara succes. straight face