| offline2003 a întrebat:

Daca fac doar efort aerob, Lipo 6 isi face efectul? Trebuie sa mai dau jos niste grasime incapatanata. Daca nu recomandati-mi, va rog ceva. (sunt fata). ofer funda

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Ceea ce vrei tu sa iei Lipo 6 este un arzator de grasime. Incearca intai sa scoti incet din dieta ta carbohidrati. Adica tongueaine, paste, orez, banane, cartofi etc.
Si dupa ce leai scos treptat din alimentatie ai sa vezi ca scazi si din kilograme.
Suplimentul acela este pentru cei care nu au rezultate cu dieta. Tu ai incercat sa ti o dieta?
Daca ai tinut o dieta si nu ai reusit sa dai jos din grasimea incapatanata atunci foloseste Hydroxycut hardcore elite.
este cel mai bun din domeniul asta!