| sixtythree a întrebat:

Vreau sa ma apuc de sport, de culturism mai exact. Am 22 de ani si am mai facut acum vreo 2, 3 ani vreo doua luni cand am luat ceva proteine. Si de atunci numai antrenamente usoare. Dar acum as vrea sa incep din nou. M-am gandit sa-mi ceva mai puternic No-Xplode (oxid nitric). Dupa efectele adverse sau secundare ale produsului ma face sa renunt la el. Si sa aleg ceva combinatie intre creatina si proteine. Doresc sa precizez ca nu am probleme cu inima sau ficatul ori prostata ori ameteli sau arsuri la stomac pentru. ca produsul poate actiona secundar dupa cum am citit de pe forum-uri. Normal ca nu pentru toate persoanele prezinta efecte secundare. Deci in concluzie intrebarea mea este: Sa-mi iau No-Xplode (are si efecte pozitive) sau sa aleg o combinatie intre proteine si creatina ori nu e buna combinatia aceasta? Dar as vrea sa stiu si parerile voastre si ce ati luat, sau ce mi s-ar potrivi.

2 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Evident iti recomand proteine si creatina, asta daca vrei sa iei in greutate si sa pui masa musculara.

| Patrik a răspuns:

Mai bine te bazezi pe o alimentatie buna si un supliment cu o concentratie mare de proteine.Acuma daca ai bani merita sa iti iei si xplode isi merita toti banii.big grin