| Andrey_Radu_1996 a întrebat:

vreau sa ma inscriu la handbal! Stiti cumva daca e prea tarziu sa ma inscriu la 15 ani? nu am facut performanta big grin

4 răspunsuri:
| TOOL a răspuns:

Depinde te poti inscrie la echipa liceului si sa fii remarcat (daca asta-ti doresti) sau daca vrei la juniori este deja prea tarziu.

| acinorev a răspuns:

Nu conteaza, importnat e sa iti placa, sa te tii de el si sa dai tot ce poti ca sa ajungi cat mai sus happy
Tot ai timp sa ajungi campioana si sa iti dezvolti acest talent

| kitykity a răspuns:

Eu cred ca nu conteaza fiindca trebuie sa-ti placa handbalul, pentru ca esti in liceu vei fi remarcata, ex:Cand aveam 7 ani m-am inscris la balet, dar eu credeam ca era prea tarziu, dar crezi ca asta m-a oprit? Nu, toata lumea imi zicea ca sunt buna la aceasta si chiar si acum inca mai fac balet, dar acasa.

| rhino50 a răspuns:

La handball nu e ca la football ca trebuie sa te inscrii de pe la 6-7 ani sa ajungi ceva la handball poti sa te inscrii si de la 15 ca intr-un an inveti cam tot ce trebuie sa stii sa poti ajunge bunicel(daca e cu cine si daca ai un antrenor bun nu deala numa sa nu fii acasa) de ex la noi la scoala a venit un prof de ed fizica care a fost jucator de handball si am inceput de la 0 si am ajuns la faza pe judet in 2 ani(desi ne-am facut de ras la faza pe judet da e important ca am ajunslaughing) ) bafta si fa ce ati place!