| AndreeaDeiia a întrebat:

vreau sa stiu cat mai multe despre sala.
Ma uitam la video-uri in care vedeam cat de important e sa nu ai grasime pentru a se vedea masa musculara si a nu face exercitiile degeaba. Acum eu nu stiu daca am grasime sau nu, am 1.60 ( poate putin mai mult) si 45 de kg. Nu tin dieta, nu-mi cantaresc mancarea, nu fac cardio doar acasa exercitii pentru fese si abdomen. (am inceput acum 4 zile laughing
Cum ar trebui sa procedez sa fie bine?

2 răspunsuri:
| GaabiRock a răspuns:

Hei! Multe fete si eu m-am "contrazis" cu această problemă...am scăpat! Aveam 55 de kg iar acum am 40 ❤

| Pool77 a răspuns (pentru GaabiRock):

Bravo,vezi cum umblii prin China, dupa te prinde ca si bete de mancat orezul.