| AnaMaria654 a întrebat:

Bună, vreau va rog să mi explicați și mie mai exact daca sunt lucruri diferite cardio cu aerobic, fitness și la ce ajuta ele( aerobic, kangoo jumps, cardio etc) adică doar slăbești până ajungi băț sau îți face și forme frumoase frumoase? Și dacă da ce îmi recomandați să fac, la ce va dat rezultate pentru un corp frumos conturat. Și dacă puteți să mi spuneti la ce ajuta cel mai mult și la ce lucrează fiecare. Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| OanaAlexandra123 a răspuns:

Toate ard calorii, cele mai multe aerobic, kangoo si cardio, iar fitness-ul este pentru a iti evidentia formele. Iti lucreaza masa musculara (ma refer la antrenament cu greutati).