| Halonik a întrebat:

Am 14 ani si fac fotbal(1 antr pe zi).De ceva timp ne-a dat praf proteic si aminoacizi lichid.Praful proteic am auzit ca nu are nici un efect secundar.Va rog spuneti-mi ce efecte secundare au aminoacizii si partea pozitiva si negativa si daca sa continui cu ele.

Răspuns Câştigător
| Rozzovela a răspuns:

Eu cred ca nu trebuie sa iei nimic, totul e nociv si ataca ficatul

2 răspunsuri:
| fantomel10 a răspuns:

La 14 ani esti inca in formare. nu mai lua toate rahaturile.nu au efecte secundare dar ai rabdare.antreneazate sa joci mai bine.nu 2 prafuri fac diferenta.

| Halonik explică:

Dar daca as lua protectie pentru ficat?