| Alexxx135 a întrebat:

am 17 ani si din "neinformare" am consumat danabol la varsta de 16 ani, este posibil sa mai cresc in inaltime sau cartilajele de crestere s-au inchis din cauza danabolului?

2 răspunsuri:
| Madalin01 a răspuns:

Vei mai creste bineinteles.

| Dragoslav a răspuns:

La aceasta varsta un steroid face mai mult rau sistemului hormonal decat sistemului osos sau adiacentelor. daca nu ai avut acnee, cosuri pe spate, libido scazut continuu, etc., inseamna ca nu te'a afectat vizibil. depinde ce doze ai luat, ce perioada de timp.