| jhonny1989 a întrebat:

am o intrebare in legatura cu 1 meci de fotbal de asaeara.meciul fiind abandonat.Cineva care se pricepe la pariuri ma poate lamurii? am pariat pe echipa gazda, iar meciul a fost abandona la scorul de 0-1 pentru oaspeti.Cine castiga aici? multumesc

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca meciul nu se rejoaca (nu se continua din minutul intreruperii), toti cei care au pus acel meci, indiferent de ce au pus (1, x sau 2) vor primi, de regula, cota 1 la acel meci.

| alexs99 a răspuns:

Daca un meci a fost abandonat se calculeaza la cota 1 sau ti se recalculeaza restul meciurilor.

| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Cred ca se anuleaza scorul la casa de pariuri