| Jigokunokishi a întrebat:

As avea 2 intrebari.
Daca alerg slabesc? Daca slabesc, dau jos din masa musculara sau din grasimea de pe abdomen?
Un alt lucru. Eu n-am voie sa ridic greutati pentru ca am cifo-scolioza si fac acasa abdomene, flotari... Daca alerg cel putin 3-4 km de 2-3 ori pe saptamana mai e nevoie sa lucrez separat picioarele sau se dezvolta si din alergat?
Si inca ceva, daca lucrez abdomenul, pieptul... fiecare de 2 ori pe saptamana se vor vedea rezultate saua r trebui in fiecare zi? Eu de obicei cand fac flotari fac vreo 60-70, tot cate 10. Abdomene 10x 10 tipuri diferite si la bara 30 la spate si inca vreo 10-15 simple.(si astea de 2 ori pe sapt.)
Multumesc anticipat happy

12 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Alimentatia e foarte importanta. daca vrei sa dai jos grasimea cu minim de pierderi musculare trebuie sa mananci cat mai mult proteine si cat mai putini carbohidrati.Antrenamentul este ok, atat timp cat executi corect exercitiile. Picioarele nu le lucrezi alergand, ci doar prin genoflexiuni si fandari.
Daca mananci tot ce gasesti si bei suc cu nemiluita nu slabesti indiferent cat alergi

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Si poza ta de la profil este foarte importantawinking

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-am dat cel mai bun raspuns pe care l-ai fi putut primi.era indestulator un simplu multumesc pentru ca te-am ajutat. daca nu ma crezi pe mine, vorbeste cu un nutritionist sa-ti mai spuna o data ceea ce ti-am zis eu.

| Jigokunokishi explică (pentru SergiuBoss11):

Prietene, eu sunt cel care a pus intrebarea, nu cel care ti-a comentat mai sus si iti sunt recunoscator pentru ajutorul acordat happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

What? Domnule, nu eu am pus intrebarea! Te rog fii mai atent!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dom'le. Am facut un compliment pozei tale. Ce e asa rau sefu'?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Baiatul vrea sa piarda din greutate si tu vrei sa faci complimente pozei mele de profillaughing.Tu trebuie sa-i raspunzi la intrebare si sa-l ajuti, nu sa te destrabalezi cum doresti pe intrebarile cetatenilor inocenti.
Sper ca data viitoare sa faci ceea ce trebuie! Fii mai responsail data viitoare!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Fac caterinca de obicei, imi place ceea ce fac, si nu te mira ca scriu corect gramatical. M-am luat de poza ta ca e misto, mi-e lene sa caut raspuns pentru intrebarea astuia'. O seara faina sa ai! big grin

| Teodorel a răspuns:

Deci,nu vei slabi mult din alergat pentru ca iti creste rezistenta
Masa musculara e mai grea ca grasimea deci daca vrei sa fi mai usor/a nu fa sport ci tine regim. picioarele se dezvolta din alergat dar nu si bratele.la a 3a intrebare da

| Jigokunokishi explică (pentru Teodorel):

Mersi pentru ajutor happy

Răspuns utilizator avertizat