| LAMANTIN17 a întrebat:

Buna ziua!
As vrea sa slabesc inca 5kg, pana la vacanta de vara.
Credeti ca mersul pe bicicleta m-ar ajuta?

4 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Cred că alergatul e mai eficient cu o masă echilibrată

| MiulescuFlorinel2000 a răspuns:

Daca renunti la mancaruri nesanatoase si la lenevit, o sa fii foarte slab...

Sper ca te-am ajutat.

| LAMANTIN17 explică (pentru MiulescuFlorinel2000):

Sunt fata, stai linistit ca mananc destul de sanatos si sunt o fire destulde energica, mersi oricum pentru sfat!

| RalluRaluka15 a răspuns:

Hmm nu stiu cat de mult te ajuta chestia asta... dar eu am incercat sa slabesc cu lamaie si sare de lamaie... imi faceam limonada sau ceai cu lamaie si un timp am tinut.o cu asta si am slabit destul de mult... ai putea incerca... dar sa nu exagerezi ca ti se va face rau ...succes :*