| CasaFostar a întrebat:

Cum pot sam fac un program la sala ca sa pot face de doua ori brate si spate sad

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

De ce? vrei sa ai bratele FIRAVE?

mai mult = MAI PROST in sportul asta.

Ce vrei tu e un antrenament de COPII MICI PAMPALAI

| FitnessTrainer a răspuns:

E de ajuns sa le antrenezi o singura data.

| Muschilosul a răspuns:

Poti sa faci asta, dar nu vei pune mai nimic.Nu te mai lua dupa culturisti pe steroizi ce antreneaza bratele separat sau chiar de 2 ori pe saptamana.Baga 3 serii de biceps cu gantere dupa ce ai facut spate si 4serii flotari la paralele/extensii dupa piept si esti rezolvat.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Muschilosul):

Ma stai... bratele separat e ok sa le antrenezi, nu inseamna ca iei steroizi.

Bratele au muschi mici care se refac repede.

Da, de 2 ori / sapt e o idiotenie, dar separat de grupele mari e ok, daca faci corect.