| allecson a întrebat:

Buna ziua TPU! As dori sa stiu daca cineva dintre voi a luat Serios Mass de la ON si as vrea sa stiu ce tip somatic sunteti si cat a ti luat in greutate de la acestea! acesta este produsul! http://supplementreviews.com/optimum/serious-mass

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Este totul subiectiv, poti sa iei si 10 kile de Serious Mass daca pe langa supliment nu ai o alimentatie adecvata antrenamente de calitate si odihna nu o sa vezi nici un rezultat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ectomorf. Pentru mine și organismul meu e cel mai bun GAINER. Am luat 4 kg într-o lună. Cea mai bună parte este că pui mai multă masă musculară decât grăsime. E excelent!