| Tudorash23 a întrebat:

Vreau sa caut doua perechi de pantofi cu cuie pentru ATLETISM. Port la picior marimea 44 la papuci normali, sau 28.5 cm. Am gasit acestia pentru lungime: bit.ly/177yHqL, dar nu stiu ce vrea sa insemne marimea. este 49 la papuci normali? Sau daca stiti voi niste papuci pentru lungime si sprinturi marimea 44, va rog sa ma ajutati. happy Pretul nu vreau sa depaseasca 250 lei. Multumesc!

1 răspuns:
| George_Golesteanu_1991 a răspuns:

Salut si eu sunt la atletism
trebuie sa vorbesti cu antrenorul sa-ti dea.(el va trebui sa vorbeasca cu directorul federatiei de atletism. trebuie sa faca comanda. cuiele costa cam 1-2 milioane