| honeyy42413 a întrebat:

Bunaaavine vara si as vrea sa arat cat mai bineeam 14 ani 1.69-1.70 48-49 de kgsi am picioarele destul de lungi,, am incercat sa fac niste exercitii pentruu a ma mentine dar am observat ca de la un timpp picioarele s.au ingrosat si am inceput sa fac muschi NU VREAU MUSCHI vreau picioare mai subtiristiti cumvaa niste exercitii careee sa imi subtieze picoarele nu sa le faca musculoasee vreau pic feminine. sau sa imi spuneti exercitiile pe care trebuie sa le evit.IN partea exterioara a coapselor am observat ca sau maritt exact deasupraa genunchiului erau chiar mult mai subtiri inaintee sad
va rog dacaa stiti exercitii care sa mi le SUBTIEZE DOAR ar fi perfect
fundita mersi :*
:*

2 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Nu ai cum sa pui muschi asa usor probabil te-ai ingrasat... Poi pana la urma ce vrei de fapt sa slabesti la picoare sau sa te ingrasi?

| nesuferit a răspuns:

Cum sa slabesti la picioare, jesus, daca ai picioarele lungi asta ar fi cel mai retardat lucru si le mai ai si subtiri.
Si in ultimu rand nu ai sa slabesti unde vrei tu