| Killzone a întrebat:

C e inaltime trebuie sa am pentru a juca bascket.De exemplu eu am 14 ani si 1.73 inaltime.Cam cat ar trebui sa am happy

Răspuns Câştigător
| StefanL a răspuns:

Feate stai bine de tot daca ai la 14 ani 1.73.Probabil o sa treci de 1.90.Eu la varsta aia aveam 1.65 si acum am 1.89.Esti bun pentru baschet stai linistit.Ca sa poti juca trebuie sa ai cel puti 1.85.Dar de preferat e sa ai peste 1.90.

1 răspuns:
| ACEofCARDS4 a răspuns:

Nu trebuie sa fie inalt ca sa fii bun la Baschet... Daca ai inaltimea lui Messi si joci excelent baschet nu iti spune nimeni nimic...Calitate si nu Cantitate! happy