| ANONYMBOSS293 a întrebat:

Cafeaua verde afecteaza si alte boli? Adica daca esti imbolnavit de glanda sau altele afecteaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

Din cate stiu cafeaua verde are multi antioxidanti si alte substante sanatoase cred eu e foarte buna pentru slabit dar trebuie bauta cu moderatie sa nu se faca abuz.nu cred ca influenteaza alte boli daca e bauta asa.