| Andrei6814 a întrebat:

Cand ma fac mare vreau sa ma fac wrestler si am nevoie de un nume misto, puteti sa-mi dati niste exeple de nume misto care inca nu exista la altii, funda primului raspuns.

Răspuns Câştigător
| Anonim232323 a răspuns:

TheTitan

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana mea, du-te la sala, lasa numele. Oricum nu o sa ajungi tu in WWE vreodata ca sa iti pui nume de ring.

| L0v3isTheWaY a răspuns:

RealStar. happy

| νισяєℓ a răspuns:

Degeaba iti alegi tu nume ca cei numele sunt alese de cei de la WWE

| Mediocre a răspuns:

Fortadetanc laughing).

| Eugen866 a răspuns:

Azi vrei sa te faci wrestler, peste doi ani nu o sa mai vrei asta iti zic eu

| ravendem a răspuns:

Sunt o besica!

| 19Silviu97 a răspuns:

The Dwarf