| Gabi_Sfetcu_1986 a întrebat:

Cand mi-am luat bicicleta b'twin mi-am luat si un vitezometru (b'twin DC4 S), i-am schimbat bateria, si mi-am pierdut toti kilometrii, am incercat sa mi bag la loc dar nu merge, plus ca acum nu prind mai mult de 5km/h. De ce?

Răspuns Câştigător
| DjZen a răspuns:

Salut! Acelasi ciclocomputer il am si eu de vreo 2 luni dar inca nu am schimbat bateria. Sfatul meu este sa scrii pe foaie cati kilometri (totali) ai facut si la final de an sa faci rezumatul. Iar ca nu prinzi mai mult de 5km/h verifica magnetul sa fie la 5 mm fata de sensor. Eu asa le am setate. happy