| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este in acest moment cel mai bun campionat din lume? { european } eu cred ca anglia sau spania astept parerea voastra

9 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

După satistici Anglia dar eu cred ca Spania

| flaviu1234 a răspuns:

Anglia pentru ca sunt multe echipe valoroase dar cred ca Real sau Barcelona ar bate usor pe toate echipele din Anglia.

| Laurentiuuu a răspuns:

Anglia! Chelsea ii bate si Pe Real Si pe Barcelona!

| Laurentiuuu a răspuns:

Mai Desteptule, Chelsea trece prin intr-o perioada proasta, Stai linistitwinking

| Laurentiuuu a răspuns:

Copil De maxim 11 anirolling on the floor))))))

| SecretLover10 a răspuns:

Spania,,Halla Barcelona!

| nazaseff1 a răspuns:

Spania lol.

| nazaseff1 a răspuns:

=) ma prostule chelsea abia bate stoke city si a facut si multe egaluri cu unele dintre ele si bataie barghinham alea.straight face

| nazaseff1 a răspuns:

Ba idiotule de cand trece prin perioada asta proasta... a castigat si ea la inceputu ` camp. cu niste echipe slabe si era pe primul` loc si manchester si restul in urma ca plecasera toti jucatorii importanti de la ei si cei noi trebuia sa se acomodeze, a tinut chelsea vreo 5-10 etape dupa aia egal cu stoke egal cu toate bataie uitate la statistici sau orice alceva,, sau manchester rolling on the floor ce fotbal joaca aia ma laughing ) buleala!@ dar ce joaca ma real si barca?straight face tie drag sa te uiti :-l la aia. goluri la panarama si joc de *** si fac egal cu ultimele clasate straight face SPANIA HALLA REAL MADRID VIVA BArceolna :Xlaughing