| Sanduta2002 a întrebat:

Care e sportul vostru prefera?

16 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Athletismwinking

| mgtow a răspuns:

Sportul de motor ca Formula 1 si WRC.

| ElShaarawy a răspuns:

Fotbal.

| BRG a răspuns:

Fotbal, sau cum spune mîrlanul folbal

| DexterKill a răspuns:

Basket, Parkour si alerg de prietenul meu imaginar Adrian laughing

| cristina117 a răspuns:

Baschetlove strucklove struck

| Flyn a răspuns:

Fotbalul

| ImHereForYou a răspuns:

Mie imi place footbalul!
Dar nu jock ma uit la ceilanti big grin

| xXkenzorXx a răspuns:

Sportul meu preferat este inotul!
In ciuda faptelor ca am 60 kg si am 11 ani pot innota!
Din pacate anul acesta m-am lasa-t de sportul acesta pentru ca uneori mai aveam socuri ca ma inec sau asa ceva!
Acum parca ma simt mult mai bine si nu mai am acele socuri!

| MaDrogezCuPepsiCola a răspuns:

Hambal-ul al tau?

| OFataHoinara a răspuns:

Pokeru

| Geo_5638 a răspuns:

Fotbal .

| Geo_5638 a răspuns:

Fotbal.

| SkaterProFY a răspuns:

Skateboarding...Este foarte fainwinking

| geografie a răspuns:

Tennis este scump dar este frumoswinking

| karmy_1009 a răspuns:

Inotul...deoarece imi plac scufundarile si am rezistenta si mai este un motiv am facut cursuri de la 5 ani si acum am 11 ani si m-am lasat de cursuri deoarece nu prea invatai si doamne fereste daca esti in apa mare si un copil de baga din greseala
la fund si mama ta vede doamnele de inot pentru a nu pica ele de vina spun ca a fost vina celui care a fost bagat la fund si va spun sincer am fost la foarte multi profesori in cinci ani sitoti au acelasi comportament asa ca bafta daca se duce cineva la cursuri!