| AvalohAlyn a întrebat:

Care este antrenorul de fotbal al vostru preferat si de ce?

Răspuns Câştigător
| ZoLyX a răspuns:

Personal imi place Allegri(Juve)...pot zice ca a facut lucruri uriase la Juve sezonul asta, ajungand in finala UCL, eliminand echipe mari precum Dortmund sau Real Madrid plus ca a facut eventul in Italia.Cu toate ca nu prea imi place stilul italian de joc, nu are cum ca asemenea realizari sa treaca neobservate.

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Jose Mourinho. Omul asta este genial. Pe langa faptul ca a castigat trofee cam peste tot si a lasat echipe foarte puternice, pot sa spun ca imi place si felul lui de a fi. Chiar daca-i arogant si mai face cateodata gesturi pe care n-ar fi trebuit sa le faca, este baiat bun. Asta-i cel mai important. Daca era un jegos ca Simeone, n-as fi dat doi bani pe el.