| andrei897897 a întrebat:

Care este cea mai buna partie de schi din Romania? Buna in sensul de a avea lungimea destul de mare, sa nu fie pentru incepatori dar nici pentru experti, si sa imi mai da-ti cateva detalii despre partie... Ca doar tot a inceput sezonul!

Răspuns Câştigător
| ZvT a răspuns:

În Poiana Braşov la Capra Neagră e numai bună pentru începători şi dacă tu crezi că ştii să schiezi mai bine te dai pe pârtia nouă de 20 de km. Mi-a plăcut că e mai lată decât cea de la Predeal, are nocturnă, doar că mi s-a părut puţin mai scump urcatul decât la alte pârtii.

1 răspuns:
| Syotos a răspuns:

Mie imi place Suior, e prin zona mea si nu e asa aglomaratie ca la Cavnic si alte statiuni. 20 km? foarte frumos dar pentru ce e acolo nu merita.