Întrebare recomandată | Teduard_Alexandru_R._1997 a întrebat:

Care este cea mai buna scoala de fitness? (cursuri de instructor)

Răspuns Câştigător
| Vigito a răspuns:

Fratica sper sa te ajute raspunsul meu, in Romania scoala de fitness=0, daca vrei o scoala buna iti recomand sa mergi in afara sa faci cursuri, si inca un mic detaliu.in afara esti platit sa inveti, iti dau exemplu Olanda, unde si eu am facut crusuri de masseur mai multe grade, si crede-ma nu se compara cu Romania la absolut nimic.

4 răspunsuri:
| ValentynaTynaAmy a răspuns:

Http://www.masterclass.ro/......c-fitness/

este unele dintre cele mai bune scoli din Romania

| Monika12 a răspuns:

Scoala de fitness ARS NOVA /Fitness Scoala - Scandinavia