| hypothesis a întrebat:

Care este cel mai bun moment al zilei cand trebuie sa te suplimentezi cu creatina? Mi-am cumparat o creatina de la ON (Powder) si merg la sala, dupa orele de curs, deci nu ma pot cara cu ea dupa mine ca sa iau inainte sau imediat dupa. As putea dimineata, seara sau cam la 30 min-1 ora dupa sala. Cum ar fi cel mai ok? Voi lua zilnic o cupa.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

S-a demonstrat ca nu conteaza in ce moment al zilei iei creatina, important e sa fie in corp.

Eu prefer dimineata.