| cata2000 a întrebat:

Care este cel mai bun wrestler?

Răspuns Câştigător
| Aliutza a răspuns:

John Cena, fara indoiala.

8 răspunsuri:
| paul21 a răspuns:

Cel mai bun wrestler este fara indoiala Triple H, are foarte multe centuri si este unul dintre cei mai tehnici luptatori. Undertaker este si el foarte bun...
Cel mai spectaculos este Rey Mysterio, mai ales in meciurile de tipul Battle Royal ( gen Royal Rumble ).
Preferatul meu este John Cena si pot sa spun ca in 2010 a fost cel mai bun...
Alti wrestleri mai importanti si cu care au admiratia mea au fost The Rock, Steve Austin si Shawn Michaels.

| xlmpq a răspuns:

Undertaker,cena

| xlmpq a răspuns:

E atat de bun triple h incat cena l-a batut pe unde l-a prins si la wrestlemania si la royal rummble atunci cand au ramas doar ei doi laughing)

| Tiby a răspuns:

John Cena...
sadpacat ca sunt niste actori. straight face

| Muhteşem a răspuns:

John Cena bineanteles

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Cel mai bun? hmm...cred ca Bill Kazmaier(categoric cel mai puternic) si ar mai fi si Batista, dar Bill K e cel mai bun.

| julyyy a răspuns:

Wrestling-ul nu e real.
E doar spectacol si sa stii ca luptele sunt aranjate dinainte.