| timioros a întrebat:

Care este diferenta dintre o placa de skate RCO si o placa de firma ca de ex: Jart,Element, Blind, Birdhouse etc. Dati-mi raspunsul detaliat, luati piecare parte a skateului in parte si comparati.

3 răspunsuri:
| THC26 a răspuns:

Grip-ul se toceste mai greu. Skate-ul este mai usor si poti face trickuri mai bune. Sistemele sunt mai rezistente happy, au un model mai frumos happy

| THC26 a răspuns (pentru THC26):

Ma refer la cele de firma

| HotDark a răspuns:

RCO - ratati cumpara orice laughing
RCO - placa : o scandura naspa, axe de tot rahatu, rulmenti sunt foarte slabi iar rotile la fel, eu eram skater si iti recomand daca vrei sa iti iei o placa urmatoarele : ( placi : almost (uberlight si double impact ), speeddemons, element si blind ) axe : tensor, element. roti : element, speeddemons, plan b, almost, rulmenti : speeddemons ABEC 7, sper ca te.am ajutat big grin