| AvalohAlyn a întrebat:

Care este dupa parerea voastra, cel mai bun fotbalist din toate timpurile?
Eu zic ca e Messi.
Voi?

16 răspunsuri:
| Daredevil1998 a răspuns:

Acum nu pot spune ca e Messi...dar peste vreo 3-4 ani..sigur Messi va fi

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pele (Edson Arantes do Nascimento).
Este cel mai bun jucator al tuturor timpurilor, declarat oficial: https://ro.wikipedia.org/wiki/Pel%C3%A9
E normal sa ses vehiculeze alte nume. Din cei de pe aici, nimeni nu l-a vazut jucand pe Pele. Eu l-am vazut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pelé(fost jucator)

Acum Messi si Luis Suarez love struck love struck

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Messi e zeul fotbalului happy

| CristinaSNC a răspuns:

Mie imi plac la fizic fotbalisti laughing. Cat despre prestatia din teren cei mai multi dintre prietenii mei ii prefera pe Messi Si Cristiano Ronaldo.

| piratuu a răspuns:

Din toate timpurile: Pele, Maradona
Din prezent, clar Messi

| LimonadaBaa a răspuns:

Cate raspunsuri cu Messi si Ronaldo pe-aici.Si eu sunt fan CR7 dar e deplasat sa-l pui pe primul loc, si pe el, si pe Messi.Ronaldinho a avut o scurta perioada in care a fost la cel mai inalt nivel.Eu as alege intre Pele si Maradona.

| Moonlight15 a răspuns:

Messi si Ronaldo nu fac nici 50 % din Maradona si Eusebio... au fost multe legende dar dupa mine: Maradona, Pele, Eusebio.

| Darr1u5 a răspuns:

Cum sa fie Messi, sa fim seriosi...
Eu zic (din perioada care am prins eu jucand) ca cel mai bun a fost si va ramane Ronaldinho...nici macar nu se poate compara cu Messi sau C. Ronaldo.

| alin100 a răspuns:

Dupa parerea mea, cel mai bun fotbalist din toate timpurile este:LEO MESSI!

| Darr1u5 a răspuns (pentru alin100):

Da-mi un video pe youtube cu Messi, sa vedem cat e de bun...

| Darr1u5 a răspuns (pentru alin100):

Din strainatate eu tin cu Barca, insa trebuie sa recunosc ca nu Messi e cel mai bun. Anul trecut Ronaldo a lua balonul de aur pe cinstite.

Ce vad eu in acest video... driblinguri simple si nu toate finalizate cu gol. Joc slab cu capul, goluri simple, si putine din lovitura libera. Intr-adevar e mai bun decat alti fotbalisti din lotul Barcei sau alte echipe, insa nu se ridica la rangul lui Ronaldinho, chiar daca a fost pentru o scurta perioada, insa a fost cel mai bun. Nu pot vorbi de cei mai vechi pentru ca nu i-am vazut jucand.

Uite, minuneaza-te pentru 10 minute ( niciodata nu o sa-l vezi pe Messi astfel):
https://www.youtube.com/watch?v=4ZP814tH4V0

| Anarhie a răspuns:

Messi.

| Lavi2002 a răspuns:

CR7 (Cristiano Ronaldo), Hagi; D

| Pwp_Ana_2000 a răspuns:

Ronaldo