| Laurik800 a întrebat:

Care este dupa voi cea mai buna echipa din Romania? Care e favorita voastra?

Răspuns Câştigător
| hamsteru a răspuns:

Otelul Galati :X:X:X -Nu m-am uitat doar la campionat, mi sau parut cei mai buni, au tactica si pregatire:X:X:Xlove struck

8 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Voi spuneti Otelul Galati fiind ca ei au castigat campionatul anul acesta. :]]

| Diiiia a răspuns:

Otelul Galati.Dar favorita mea este steauA

| Laurik800 explică:

Echipa de fotbal

| Laurik800 explică:

Anonim sunt de acord cu tine

| Laurik800 explică:

Nu numai ca Otelul a castigat dar eu sunt din Galati si automat Otelista

| podaru17 a răspuns:

Steaua e echipa favorita a mea tongue! dar dupa mine vaslui, timsoara si otelul au jucat cel mai bine tongue :X funda big grin?

| RangerxD a răspuns:

Otelul e cea mai buna la ora actuala, dar favorita mea a fost este si va fi Steaua! :X O viata Ros-Albastra

| cornelmyo a răspuns:

Chiar daca a retrogradat eu zic ca este cea mai iubita in Romania si aia este universitatea craiova :X:X:X