| TheWalker11 a întrebat:

Care este echipa voastra de fotbal preferata din :
-Spania
-Franta
-Anglia
-Italia
-Germania
-Rusia
-Romania

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De cand fotbalul a devenit o afacere/industrie cu meciuri trucate/aranjate ma scarbit in asemenea masura ca nu ma uit decat la campionatele mondiale unde nu mai este vorba de echipe de club cu patroni unii mai hilari/hoti/abjecti decat altii. Urmaresc cu placere un meci de snooker, tenis de camp sau o competitie de biathlon. Daca ai juca la pariuri sportive poate ai intelege supararea mea si a multora care gandesc la fel ca mine. Chiar daca te supar intuitia imi indica un singur posibil castigator a ligii campionilor.In rest iti doresc numai de bine.

33 răspunsuri:
| TheWalker11 explică (pentru corbulalbrosu):

Prefer sa nu raspund la aceasta intrebare.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru TheWalker11):

Iti doresc multa sanatate, fericire si sa cresti mare. Iarta-ma daca am fost un pic rautacios. Sa ai o vacanta minunata.

| TheWalker11 explică (pentru corbulalbrosu):

E ok, nu m-am suparat. Va doresc si eu o vara frumoasa.