| sweetgirl68 a întrebat:

Care este luptatorul vostru preferat din wrestling?

12 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Randy Orton. John Cena nu renunta niciodata ca wwe e trucat. Sa fim seriosi. Nu gandim ce vedem.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

John Cena e preferatul meu dar si cel mai bun, mai ales cand am vazut ce bataie i-a dat lu Borck Lancer a inceput sa imi placa si mai mult.

| Differentx13 a răspuns:

The Miz love struck. happy

| Marian619 a răspuns:

Edge, john cena, si Rey Mysterio
ma hero

| Th3Unknown a răspuns:

Toti sunt atelti foarte talentati care merita sa fie respectati, dar pentru mine mai aparte mi se pare CM Punk.Cand imi aleg un luptator favorit ma gandesc si daca are potential sa devina legenda pe viitor sau macar cineva cunoscut (Undertaker, Triple H, Shreklaughing nu, Edge, HBK si multi altii) deci...cam atat.

| Th3Unknown a răspuns:

Fiecare luptator este un atlet talentat si merita sa fie respectat.Pentru mine Shawn Michaels ramane luptatorul meu preferat din toate timpurile.

| deathy a răspuns:

Triple H, The Rock si John Cena

| RukkyRukkya a răspuns:

Pai...Ryback, Big Show, The Shield, Aj Lee(chiar daca este fata.happy )si in special The Rock the best:X

| yocata10 a răspuns:

John cena

| FortaSteaua2012 a răspuns:

Cm Punk, Shemus, John Cena si Randy Orton.

| aditzu999 a răspuns:

Al meu este John Cena! Imi place de el fiindca nu renunta si niciodata.

| ionuutpop13 a răspuns:

Cm Punk si John Cena