| Demeister a întrebat:

Care este vârsta minimă pentru a mă înscrie la un curs de alpinism?

Răspuns Câştigător
| dragosh57 a răspuns:

Nu stiu sa iti zic! cert e ca alpinismul e foarte greu! si riscant! daca nu te instalezi bine in ham si nu te legi bine ai ocazia sa mori! si nu glumesc. eu sunt alpinist utilitat si cobor de pe hotel intercontinental care are 21 de etaje! daca ai pana in 18 ani eu zic sa mai astepti, te duci la un curs si daca poti ii fain!

6 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Ai pus gresit intrebarea...

Intrebarea corecta era "daca un om care are venituri de cateva zeci de mii de euro vrea sa faca alpinism, trebuie sa-si ia si bodyguarzii cu el cand escaladeaza un munte?"

| Demeister explică (pentru johnnny123):

Nu,fara glume.
Care este varsta minima?

| DoarBogdan a răspuns (pentru johnnny123):

laughing)))))))
Ai uitat casa.

| Demeister explică (pentru DoarBogdan):

LOL,fara glume!

| johnnny123 a răspuns (pentru Demeister):

Practici alpinismul?

| dragosh57 a răspuns (pentru johnnny123):

In cele mai multe cazuri da laughing) stiu persoane care merg la munte sa se plimbe cu bicla si au body in spate cu atv laughing))