| lovee2015 a întrebat:

Care sunt mai periculoase steroizi sau proteinele? Daca iau o luna proteine este posbili ca apoi sa imi atarne pielea?

3 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, steroizi sunt foarte periculosi, nici sa nu te gandesti sa iei asa ceva. Proteine poti lua atata timp cat faci sala. N-o sa iti atarne pielea.

| CrazyRat a răspuns:

1. Steroizi.
2. Nu.

| alin100 a răspuns:

Proteinele le iei din mancare,din:carne,peste,oua,lapte,nuci, migdale si, in nicun caz nu o sa iti atarne pielea, poate te referi la suplimente cu proteine, dar nici acelea nu sunt periculoase.Steroizii sunt periculosi, sunt niste droguri, multi culturisti au murit din cauza steroizilor!